Ana sayfa Kurumsal Hakkımızda

COMDATA BİLGİSAYAR olarak 1997 yılında, bilişim sektöründeki hizmetlerimizle yola çıkmış bulunmaktayız. Her zaman bir işletme olarak kendimizi ve çalışanlarımızı geliştirmeyi amaç edinen firmamız, Denizli ilinde Mak. Müh. M.Özkan TOKGÖZ tarafından kurulmuştur. 2007 yılında ilimize doğalgazın gelmesiyle birlikte firmamız ünvan değişikliğine gitmiştir. COMDATA MÜHENDİSLİK BİLGİSAYAR & DOĞALGAZ LTD.ŞTİ. ünvanı altında 2 farklı sektörde faaliyetlerine devam etmektedir. Bugün tesisattan ısıtmaya, doğalgazdan havalandırmaya, plan proje çiziminden taahhüt işlerine, Bilgisayar serivs, bakım, network ve bilişim sektöründe pek çok alanda hizmet vermektedir.

2007 yılından itibaren Denizli ilinde doğalgaz projesi, tesisatı ve yapım işlerini yürüten deneyimli personelimiz ve makine mühendislerimizle, bugün Denizli'de Kentgaz’ın Yetki Belgeli Firması (Sertifikalı) olma nişanını da üstlenmiş bulunmaktayız.

Kaliteli hizmet anlayışımızla, müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu işlerimiz, Comdata Mühendislik olarak firmamızı daha da ileri bir noktaya taşımıştır. Kaliteden ödün vermeden çalışan personelimize, saygın ve kaliteli ürünleri sağlayan firmamız, siz değerli müşterilimize de dünyaca ünlü markaların bayilikleri ile hizmet götürmektedir. Denizli'de E.C.A yetkili bayisi olarak, Isı Sistemleri ve Doğalgaz ürünlerinde (kombi v.b.) halkımıza kaliteyi sunma çabasındayız.

Firmamız bugün pek çok projeyi eş zamanlı olarak yürütme ve işlerini zamanında teslim etme özelliği ile sadece Denizli'ye değil tüm bölgeye hizmet vermektedir.


Müteahhitler, devlet ya da özel sektör kurumları ve siz değerli halkımıza işlerinizi riske atmamanızı önerir, bilgi tecrübe ve müşteri memnuniyetinin bir arada olduğu firmamıza bekleriz…

 

Kurumsal